KONST / Litografier / Serigrafi 10357328
*
nr 1035 7328
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:08:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 18:45:06
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
*
Ron Lior
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
nr 1035 7328
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/5 18:45:06 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:05 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33